Pobyt na chalupě , Krkonoše - U roubenky

VCHOD
SVĚTNICE

 

Chalupa U Roubenky Poniklá se nachází v klidné staroslavné obci Poniklá, která je obklopená majestátní přírodou nebenosných Krkonoš. Srdečně u nás přivítáme rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky, skupiny sportovců, turistů, lyžařů či přátel.

Nabízíme Vám příjemné celoroční pobyty s celkovou kapacitou pro 10 osob. Vybrat si můžete z následujících pokojů:

Vybavení chalupy a okolí

V přízemí chalupy se nachází obývací místnost s vybavenou kuchyňskou linkou, horkovzdušnou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, jídelním posezením a televizí se satelitním příjmem. V přízemí jsou dále dvě koupelny s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem, dále i chodba s místem pro uložení lyží a sklep pro uschování potravin. Kuřáci mohou využít terasu s posezením u vchodu do objektu. K chalupě přiléhá velká zahrada s venkovním posezením a ohništěm. Rodiny s dětmi ocení pískoviště, hračky pro děti, jakož i dostupnou dětskou židli. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Svá auta si pohodlně zaparkujete hned u chalupy, kde je parkoviště pro 4 vozidla.

Naši hosté mají v letních měsících možnost stravování v 20 metrů vzdáleném občerstvení, které nabízí točenou zmrzlinu, burgry, hot-dogy, pizzu, točené pivo, Kofolu, výbornou italskou kávu a mnoho dalších jídel.

Výchozí bod pro turistické výlety a cykloturistiku

Poloha chalupy je vynikajícím výchozím bodem pro absolvování různých turistických či cyklistických výletů. Výlet si můžete udělat do Muzea krkonošských řemesel, Muzea techniky Loukov, na Zříceninu hradu Nístějka, Rozhlednu U Borovice, Zámek Jilemnice, Hrad Dolní Štěpanice, Cimrmanovu nejnižší rozhlednu na světě i do Bozkovských dolomitových jeskyní.

V zimě v létě o zábavu postaráno

V létě se zchladíte na Venkovním koupališti Benecko. Vyznavači zimních sportů si výborně zalyžují na upravovaných svazích několika lyžařských středisek jako například Ski areál Vurmovka, Lyžařský areál Větrov, Ski areál Kamenec, Skiareál Šachty, Ski areál Aldrov, Lyžařský areál Štěpanická Lhota, Lyžařský areál Benecko, Lyžařský areál Janova Hora, Skiareál Sachrovka, Skiareál Modrá Hvězda i Skiareál Paseky nad Jizerou.

Pokud hledáte útulné bydlení v klidném prostředí, právě jste ho našli. Už nyní se na Vás těšíme u nás na Chalupě U Roubenky Poniklá.

 

FOTOGALERIE

ZAHRADA
ČERVENÝ POKOJ
ZELENÝ POKOJ
KAMNA
ZELENÝ POKOJ
krakonoš v poniklé
ZAHRADA
MODRÝ POKOJ

RECENZE

 

OHODNOŤTE NAŠE UBYTOVÁNÍ

 

 

TABULKA OBSAZENOSTI CHALUPY

Zaujala vás naše chalupa a máme volno,chcete si rezervovat volný pokoj? Je to tak snadné vyplňte rezervační formulář.

 

Nebo nám napište vzkaz a my se ozveme. Ano, tak snadné to u nás je :)

Kontaktovat nás je tak snadné...

 

 

Kopečková zmrzlina v nabídce

Od 6.6.2024 nově v nabídce kopečková zmrzlina CARTE DÓR, přij´dte ochutnat z min 7 chutí. Těšíme se na Vás

Točený ochucený BIRELL

V letních měsících u nás najdete točený BIRELL Pomelo-Grep Točené nápoje Lomnická 11°, Staropranen 11°, Kofola a nově BIRELL. Přijďte pobejt.

Provozní doba od 1.6.2024

Tímto Vás oznamujeme že od 1.6.2024je otevřeno pondělí, čtvrtek,pátek, sobotu a neděli vždy od 11.00 do 18.00 hodin Možnost objednat vše s sebou. V těchto dnech možná rezervace stolů Přijďte pobejt

catch(err) {}